انجمن نیکوکاری امید کمال - تعمیر و نگهداری تاسیسات برقی و مکانیکی

 شرکت فنی مهندسی یکتا مقاوم سازان کارمانیا افتخار دارد در امور تاسیساتی خوابگاه دانش‌آموزی مرکز استان این انجمن مشارکت نموده و قدمی هرچند اندک در مسیر اهداف این انجمن بردارد. در ذیل تاریخچه‌ و موضوع فعالیت های این انجمن آورده شده است:

انجمن نیکوکاری امید کمال فعالیت خود را از سال 1363 به یاد نیکوکار فقید، زنده یاد سید کمال بازرگان و به همت فرزند بزرگوار آن مرحوم  آقای مهدی بازرگان، آغاز کرده است. این انجمن از سال 1383 با تحت پوشش قرار دادن خوابگاههای مردمی الزهراء و مهدیه در شهرستان جیرفت، تأسیس خوابگاه دانش آموزی در مرکز استان (ویژه ی دانش آموزان ممتاز) فعالیت خود را آغاز نموده و در سال 1386پس از طی مراحل قانونی تحت شماره ی 778 به ثبت رسیده است.

موضوع فعالیت انجمن نیکوکاری امید کمال، حمایت از دانش آموزانی است که علیرغم داشتن علاقه و استعداد تحصیلی، به دلیل محرومیت از امکانات آموزشی و عدم دسترسی به مدرسه در روستاهای محروم محل سکونت خود، از ادامه ی تحصیل باز می مانند. هدف انجمن، توانمندسازی و رسانیدن دانش آموزان تحت پوشش به نقطه ی خوداتکایی می باشد. و برای رسیدن به این هدف، تقویت علمی، سلامت جسمی و پرورش شخصیت دانش آموزان در سرلوحه ی کار قرار گرفته است. تلاش ما بر این است که با تأمین امکانات رفاهی مناسب، شامل اسکان در خوابگاه، خوراک، پوشاک، ارائه ی خدمات درمانی و مشاوره ای و رفع دیگر نیازهای دانش آموزان؛ دغدغه های ذهنی آنان را به حداقل رسانیده و فضایی آرام و دلپذیری برای کسب دانش و معرفت برای ایشان فراهم نماییم.

 

website: www.omid-kamal.org